Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLASHLIGHT HEADLAMP RECHARGE MULTI-USE HEADLAMP RECHARGE MULTI-USE
Technické parametre
| Svetelný tok | 80 lm |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,30 W |
| Farba krytu | Oranžová |
| Dĺžka | 75 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnosť | 45.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854175701