Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
FLASHLIGHT TACTICAL IP65 TACTICAL IP65
Technické parametre
| Svetelný tok | 1400 lm |
| Teplota farby | 6500 K |
| Index podania farieb | 70 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 15,00 W |
| IP krytie | IP65/IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 50 mm |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 197 mm |
| Hmotnosť | 510.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4099854175848
4 ks