LED POWER BATTEN 1200 mm 25 W 4000 K
Lištové LED svietidlá s vysokým svetelným výkonom. |
Vlastnosti výrobkuEkvivalent k tradičným svietidlám T8. |
Výhody výrobkuVysoký jas s nízkou spotrebou elektrickej energie. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2700 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 25,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 41 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hmotnosť | 375.0 g |
| Záruka | 3 roky |