Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED POWER BATTEN 1200 mm 50 W 3000 K
4058075266636
LED POWER BATTEN 1200 mm 50 W 3000 K
Technické parametre
| Svetelný tok | 4845 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 50,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hmotnosť | 985.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075266636