Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED SPOT G9 2x2 W 2700
Stropné svietidlá dostupné ako bodové svietidlá s GU10 alebo G9. |
Vlastnosti výrobkuTento rad svietidiel je k dispozícii v piatich prevedeniach, a to až so 6 hlavami. |
Výhody výrobkuÚspora energie až 90% v porovnaní s bodovým svetlom halogénových žiaroviek. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 400 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 3,80 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 275 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hmotnosť | 431.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075268029