LED SWITCH BATTEN 300 mm 4 W 4000 K
Tenké lištové LED svietidlá so spínačom, s možnosťou vytvorenia jednoliateho svetelného pásu. |
Vlastnosti výrobkuEkvivalent k tradičným svietidlám T8. |
Výhody výrobkuVďaka kompaktným rozmerom má malé priestorové nároky. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 450 lm |
| Svetelný uhol | 155 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 4,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 313 mm |
| Šírka | 22 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hmotnosť | 100.0 g |
| Záruka | 3 roky |