LED TUBE T5 EXTERNAL P 1149 mm 26W 830
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 26 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 54 W |
| Nominálne napätie [V] | 42 V |
| Svetelný tok [lm] | 3600 lm |
| Teplota farby [K] | 3000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 180 ° |
| Životnosť [h] | 50000 h |
| Materiál | Sklo s ochranou proti rozbitiu |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 1163.00 mm |
| Šírka produktu [mm] | 17.00 mm |
| Výška produktu [mm] | 17.00 mm |
| Priemer produktu [mm] | 17,00 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 130.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 5 rokov |