Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LED VALUE BATTEN 1500 mm 24 W 4000 K
4058075268241
LED VALUE BATTEN 1500 mm 24 W 4000 K
Technické parametre
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Svetelný uhol | 150 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 24,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Strieborná |
| Dĺžka | 1534 mm |
| Šírka | 29 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hmotnosť | 430.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075268241