Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LINEAR LED MOBILE BACKLIGHT USB Backlight sensor 400mm
4058075610507
LINEAR LED MOBILE BACKLIGHT USB Backlight sensor 400mm
Technické parametre
| Svetelný tok | 70 lm |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 451 mm |
| Šírka | 46 mm |
| Výška | 41 mm |
| Hmotnosť | 360.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075610507