Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA BACKLIGHT ELLIPSE 830 White
Mobilné svietidlá na vnútorné použitie. |
Vlastnosti výrobkuSkrytý pohybový a súmrakový senzor a funkcia stmievania pre maximálnu úsporu energie. |
Výhody výrobkuFunkčný a atraktívny design. |
Oblasti použitiaVnútorné osvetľovanie. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 4 lm |
| Svetelný uhol | 135 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,31 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 58 mm |
| Hmotnosť | 42.0 g |
| Záruka | 2 roky |