Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Lunetta Edge USB A&C 3000K White
4099854088513
Lunetta Edge USB A&C 3000K White
Zásuvkové nočné svietidlo s USB zásuvkou typu A a C a senzorom denného svetla. |
Vlastnosti výrobkuPort USB A a C s funkciou nabíjania. |
Výhody výrobkuAutomaticky sa zapína a vypína v závislosti od množstva denného svetla. |
Oblasti použitiaSpálňa. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 9 lm |
| Svetelný uhol | 180 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 58 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hmotnosť | 80.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854088513
3 ks