Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA® Hall Sensor White
4058075266780
LUNETTA® Hall Sensor White
Technické parametre
| Svetelný tok | 10 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,70 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 67 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hmotnosť | 60.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075266780