Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA RAINDROP DIM Dimmable 0.5W
4058075759343
LUNETTA RAINDROP DIM Dimmable 0.5W
Technické parametre
| Svetelný tok | 15 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 0,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 55 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hmotnosť | 36.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075759343