Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA® Shine RGB RGB White
Nočné svetlo do zásuvky s možnosťou nastavenia farby RGB a čidlom denného svetla. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaný senzor pre deň/noc. |
Výhody výrobkuFunkčný a atraktívny design. |
Oblasti použitiaDetské izby. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Teplota farby | 2700 … 6000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,28 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 60 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnosť | 40.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4099854530630