Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA® Slim White
4058075227934
LUNETTA® Slim White
Nočné svetlo do zásuvky s nepriamym svetlom. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaný senzor pre deň/noc. |
Výhody výrobkuAutomaticky sa zapína a vypína v závislosti od množstva denného svetla. |
Oblasti použitiaSpálňa. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,30 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 58 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnosť | 30.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075227934