Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA SQUARE SENSOR RGB RGB White
Zásuvkové nočné svetlo s pohybovým senzorom a RGB. |
Vlastnosti výrobkuPIR pohybový senzor. |
Výhody výrobkuDekoratívny svetelný efekt RGB vďaka štyrom svetelným výstupom v každom rohu svietidla. |
Oblasti použitiaDetské izby. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,30 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Dĺžka | 62 mm |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnosť | 43.6 g |
| Záruka | 2 roky |