Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA SUNSET 840 White
Zásuvkové nočné svietidlo s TOUCH Dim. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaný senzor pre deň/noc. |
Výhody výrobkuPlug and play vďaka EÚ zástrčke. |
Oblasti použitiaDetské izby. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 15 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,65 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 75 mm |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hmotnosť | 46.0 g |
| Záruka | 2 roky |