Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA TORCH INDUCTIVE SENSOR 2W
4058075759404
LUNETTA TORCH INDUCTIVE SENSOR 2W
Technické parametre
| Svetelný tok | 10 lm |
| Svetelný uhol | 115 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 63 mm |
| Šírka | 79 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hmotnosť | 139.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075759404