Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA® USB White
Nočné svetlo do zásuvky s výstupom pre USB a mobilný telefón. |
Vlastnosti výrobkuMikro USB port s funkciou dobíjania. |
Výhody výrobkuAutomaticky sa zapína a vypína v závislosti od množstva denného svetla. |
Oblasti použitiaSpálňa. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 3 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 13,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hmotnosť | 86.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075266902
11 ks