Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
LUNETTA Wave White
4058075399662
LUNETTA Wave White
Technické parametre
| Svetelný tok | 5 lm |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 55 mm |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hmotnosť | 30.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075399662