NIGHTLUX® Ceiling White
NIGHTLUX® Ceiling White
Nočné osvetlenie s čidlom pohybu, na batérie. |
Vlastnosti výrobkuIntegrované svetelné a pohybové čidlo. |
Výhody výrobkuFunkčný a atraktívny design. |
Oblasti použitiaPre veľmi rozsiahle možnosti použitia. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 105 lm |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 1,70 W |
| Nominálne napätie | 4,5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Výška | 47 mm |
| Hmotnosť | 136.0 g |
| Záruka | 2 roky |