NIGHTLUX CONE 830 DIM USB Black
Mobilné svietidlá na vnútorné použitie. |
Vlastnosti výrobkuMožnosť stmievania pomocou Touch DIM. |
Výhody výrobkuJednoduchá a flexibilná inštalácia pomocou magnetického nástenného panelu. |
Oblasti použitiaVnútorné osvetľovanie. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 110 lm |
| Svetelný uhol | 106 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 1,80 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 100 mm |
| Šírka | 146 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnosť | 290.0 g |
| Záruka | 2 roky |