NIGHTLUX SOLAR 840 DIM USB Grey
Vonkajšie mobilné svietidlá. |
Vlastnosti výrobkuStupeň krytia: IP54. |
Výhody výrobkuFunkcia USB nabíjania z integrovanej funkcie powerbanky. |
Oblasti použitiaZáhrady, balkóny a ďalšie vonkajšie priestory. |
Bezpečnostné informácieTento výrobok nie je hračka. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 100 lm |
| Svetelný uhol | 120 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Áno |
| Nominálny výkon | 2,00 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Sivá |
| Dĺžka | 90 mm |
| Šírka | 30 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnosť | 130.0 g |
| Záruka | 2 roky |