Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
NIGHTLUX® Stair White
4058075260733
NIGHTLUX® Stair White
Technické parametre
| Svetelný tok | 10 lm |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 0,25 W |
| Nominálne napätie | 4,5 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 28 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hmotnosť | 95.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075260733