Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
NIGHTLUX TOUCH RGBW Rabbit
4058075602113
NIGHTLUX TOUCH RGBW Rabbit
Technické parametre
| Svetelný tok | 20 lm |
| Svetelný uhol | 250 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,50 W |
| Nominálne napätie | 5 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 116 mm |
| Šírka | 116 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnosť | 189.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075602113