OSRAM DULUX LED D VT EM & AC MAINS 9.5W 830 G24D
|
Vlastnosti výrobku |
|
Výhody produktu |
|
Technické parametre
| Nominálny príkon [W] | 9,5 W |
| Ekvivalent výkonu konvenčnej žiarovky | 26 W |
| Nominálne napätie [V] | 220…240 V |
| Svetelný tok [lm] | 1080 lm |
| Teplota farby [K] | 3000 K |
| Index podania farieb (CRI) | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Priehľadnosť | Matná |
| Svetelný uhol | 300 ° |
| Životnosť [h] | 30000 h |
| Materiál | Plast |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Krytie / IP ochrana | IP20 |
| Energetická trieda | E |
| Dĺžka produktu [mm] | 125.50 mm |
| Šírka produktu [mm] | 37.70 mm |
| Výška produktu [mm] | 37.70 mm |
| Priemer produktu [mm] | 37,70 mm |
| Hmotnosť produktu [g] | 105.0 |
| Krajina pôvodu | CN |
| Záruka | 3 roky |