Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
SENSOR CEILING FLUSH IP20 360DEG IP20 WT
4058075240315
SENSOR CEILING FLUSH IP20 360DEG IP20 WT
Samostatné senzory pohybu a svetla na zapustenú stropnú montáž. |
Vlastnosti výrobkuVýber z 2 režimov prevádzky (6 hodín neustále zapnuté svetlo, zopnutie pohybom). |
Výhody výrobkuSenzor pre optimalizovanú úsporu energie. |
Oblasti použitiaVnútorné. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Dĺžka | 83 mm |
| Šírka | 83 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hmotnosť | 80.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075240315