Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
TRACKLIGHT SPOT CYLINDER GOLD GU10 White
Bodové lištové svietidlo s päticou GU10. |
Vlastnosti výrobkuPrispôsobiteľný modulárny systém lištových svietidiel
. |
Výhody výrobkuJe možné ich natáčať a nakláňať pre optimálne osvetlenie. |
Oblasti použitiaKuchyňa, obývacie izby, detské izby alebo domáce pracovne. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Biela|Zlatá |
| Dĺžka | 142 mm |
| Šírka | 65 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hmotnosť | 170.0 g |
| Záruka | 5 rokov |