Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
TubeKIT™ 1200mm 19W 3000K
4058075265035
TubeKIT™ 1200mm 19W 3000K
Technické parametre
| Svetelný tok | 1900 lm |
| Svetelný uhol | 150 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 19,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hmotnosť | 253.0 g |
| Záruka | 3 roky |
4058075265035
2 ks