TubeKIT™ 1500mm 21.5W 3000K
Mobilné lineárne LED svietidlo. |
Vlastnosti výrobkuTrvanlivé a energeticky úsporné LED svietidlo. |
Výhody výrobkuJednoduché použitie multifunkčného LED prisadeného svietidla. |
Oblasti použitiaPoužitie vo vnútri. |
Bezpečnostné informácieAby sa zabránilo riziku uškrtenia, musí byť dlhý flexibilný kábel tohto svietidla vhodne pripevnený k stene. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 2150 lm |
| Svetelný uhol | 150 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 21,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Dĺžka | 1500 mm |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hmotnosť | 382.0 g |
| Záruka | 3 roky |