Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
WORKLIGHT LED PANEL 50W 4000K
LED pracovné svietidlo panel. |
Vlastnosti výrobkuSvetelný panel je možné otočiť hore a dole. |
Výhody výrobkuPracovné svietidlo na vnútorné použitie, napr. |
Oblasti použitiaRenovácia. |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 4000 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP20 |
| Farba krytu | Oranžová |
| Dĺžka | 50 mm |
| Šírka | 201 mm |
| Výška | 141 mm |
| Hmotnosť | 2000.0 g |
| Záruka | 3 roky |