WORKLIGHTS R-STAND SOCKET (GEN 2) 50W 840
Flexibilné, prenosné pracovné svietidlo s výstupmi pre napájanie. |
Vlastnosti výrobkuVybavené dvoma výstupmi pre napájanie, pre výkon až 3 000 W. |
Výhody výrobku2v1, pracovné svetlo a viacnásobná zásuvka. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informácieVýrobok v triede ochrany I. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 4500 lm |
| Svetelný uhol | 110 ° |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb | ≥80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 50,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 270 mm |
| Šírka | 278 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hmotnosť | 2700.0 g |
| Záruka | 3 roky |