Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Christmas Tree
4058075509641
Christmas Tree
Technické parametre
| Svetelný tok | 170 lm |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 8,80 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Biela |
| Dĺžka | 13 mm |
| Šírka | 470 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hmotnosť | 1580.0 g |
| Záruka | 2 roky |
4058075509641