Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA STYLE BOW Wall
Nástenné svietidlo s nepriamym osvetlením. |
Vlastnosti výrobkuJasné a funkčné vonkajšie LED svietidlá. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 280 lm |
| Svetelný uhol | 355.00 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 7,00 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 270 mm |
| Šírka | 37 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hmotnosť | 350.0 g |
| Záruka | 10 let |
4099854453014
15 ks