Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Style IP65 Wall Idri Dark Gray
Nástenné svietidlá s tmavo šedým puzdrom a krytím IP65. |
Vlastnosti výrobkuOdolný materiál púzdra. |
Výhody výrobkuJednoduchá a rýchla inštalácia. |
Oblasti použitiaDekoračné vonkajšie osvetlenie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 700 lm |
| Svetelný uhol | 123 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 12,50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 101 mm |
| Hmotnosť | 645.0 g |
| Záruka | 10 let |