ENDURA STYLE USB ROBUST SENSOR Wall IP54 USB Dark Grey
Batériové svietidlo s možnosťou nabíjania cez USB-C pre integrovanú batériu a senzor pohybu a denného svetla. |
Vlastnosti výrobkuIntegrovaná dobíjacia lítiová batéria, ktorú je možné dobiť cez kábel USB. |
Výhody výrobkuVonkajšie svietidlo na batérie. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informáciePokiaľ nie je možné priestor pre batérie (v príslušných prípadoch) bezpečne uzavrieť, vyraďte výrobok z prevádzky a uchovávajte ho mimo dosahu detí. |
Technické parametre
| Svetelný tok | 180 lm |
| Svetelný uhol | 90 ° |
| Teplota farby | 3000 K |
| Index podania farieb | > 80 |
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálny výkon | 2,50 W |
| Nominálne napätie | 3,7 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 206 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnosť | 620.0 g |
| Záruka | 10 let |