Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CANNON Wall Up GU10
Svietidlá s päticou GU10, moderným tvarom a výstupom svetla hore a dole. |
Vlastnosti výrobkuNepriame osvetlenie. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita výberu svetelného zdroja vďaka pätici GU10. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 90 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hmotnosť | 354.0 g |
| Záruka | 5 rokov |