Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA CLASSIC CALICE Wall E27
4058075477957
ENDURA CLASSIC CALICE Wall E27
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Steel |
| Dĺžka | 161 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hmotnosť | 900.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075477957