Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic Cube ADJ Wall Adjustable Wall Black
Vonkajší Endura Classic Cube s päticou GU10. |
Vlastnosti výrobkuTelo z tlakovo liateho hliníka. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita výberu svetelného zdroja vďaka pätici GU10. |
Oblasti použitiaOsvetlenie vstupných priestorov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 66 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hmotnosť | 500.0 g |
| Záruka | 5 rokov |