Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA CLASSIC ERDA Wall E27 IP54 Dark Grey
Tmavosivé hliníkové nástenné svietidlo s päticou E27 a difúzorom v tvare gule, ideálne pre vchody. |
Vlastnosti výrobkuVhodné pre chytré aplikácie vďaka kompatibilite so svetelnými zdrojmi SMART+. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaVonkajšie. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP54 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnosť | 800.0 g |
| Záruka | 5 rokov |