Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic Figo Cylinder Wall Sensor E27 Dark Gray
Stojanové a nástenné svietidlá s tmavo šedým kovovým puzdrom, päticou E27 a voliteľným senzorom. |
Vlastnosti výrobkuDostupné možnosti s PIR detektorom pohybu a senzorom denného svetla. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 116 mm |
| Šírka | 165 mm |
| Výška | 270 mm |
| Hmotnosť | 750.0 g |
| Záruka | 5 rokov |