Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic IP65 E27 Radick Wall Dark Gray
4099854182921
Endura Classic IP65 E27 Radick Wall Dark Gray
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 110 mm |
| Šírka | 108 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnosť | 1100.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4099854182921