Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic IP65 E27 Rado Wall Dark Gray
Nástenné svietidlá s tmavo šedým hliníkovým puzdrom, krytím IP65, matným difúzorom a päticou E27. |
Vlastnosti výrobkuTelo z tlakovo liateho hliníka. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 110 mm |
| Šírka | 102 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hmotnosť | 930.0 g |
| Záruka | 5 rokov |