Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic IP65 GU10 Itys Wall Dark Gray
Nástenné svietidlá s tmavo šedým hliníkovým puzdrom, krytím IP65, skleneným difúzorom a päticou GU10. |
Vlastnosti výrobkuDostupné možnosti s PIR detektorom pohybu a senzorom denného svetla. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita výberu svetelného zdroja vďaka pätici GU10. |
Oblasti použitiaFasády budov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP65 |
| Farba krytu | Tmavosivá |
| Dĺžka | 65 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 158 mm |
| Hmotnosť | 560.0 g |
| Záruka | 5 rokov |