Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC LANTERN CYLINDER Cylinder E27 Black
4058075392663
ENDURA® CLASSIC LANTERN CYLINDER Cylinder E27 Black
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP43 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 210 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Výška | 212 mm |
| Hmotnosť | 1200.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075392663