Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC LANTERN CYLINDER Cylinder E27 Wood
Nástenné svietidlo v tvare valca so skleneným difúzorom. |
Vlastnosti výrobkuDifúzor z matného skla. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaOsvetlenie vstupných priestorov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP43 |
| Farba krytu | Drevený dekor |
| Dĺžka | 210 mm |
| Šírka | 118 mm |
| Výška | 212 mm |
| Hmotnosť | 1200.0 g |
| Záruka | 5 rokov |