Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC LANTERN Square S E27
Klasický štvorcový lampáš. |
Vlastnosti výrobkuTelo z tlakovo liateho hliníka. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaLen pre chránené vonkajšie priestory. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 105 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hmotnosť | 685.0 g |
| Záruka | 5 rokov |