Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC POST Sensor Up E27
Nerezové svietidlá so skleneným difuzérom. |
Vlastnosti výrobkuNerezové puzdro. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita vo výbere zdroja svetla vďaka pätici E27. |
Oblasti použitiaVonkajšie použitie (IP44). |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Steel |
| Dĺžka | 212 mm |
| Šírka | 127 mm |
| Výška | 193 mm |
| Hmotnosť | 1120.0 g |
| Záruka | 5 rokov |