Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
Endura Classic Spot Square Square Wall
Vonkajší Endura Classic štvorcový Spot s päticou GX53. |
Vlastnosti výrobkuTelo z tlakovo liateho hliníka. |
Výhody výrobkuVysoká flexibilita pri voľbe svetelného zdroja vďaka pätici GX53. |
Oblasti použitiaOsvetlenie vstupných priestorov. |
Bezpečnostné informácieVšetky elektrické pripojenia musí vykonať kvalifikovaná osoba.. |
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna |
| Dĺžka | 100 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hmotnosť | 420.0 g |
| Záruka | 5 rokov |