Overené produkty
Ponúkame iba kvalitné a spoľahlivé riešenia od overených výrobcov.
Technická podpora
Radi poradíme s výberom aj inštaláciou – sme tu pre vás aj po nákupe.
Rýchle doručenie
Objednávky odosielame bez zbytočného čakania
ENDURA® CLASSIC TRADITION ALU Down E27 Gold
4058075206168
ENDURA® CLASSIC TRADITION ALU Down E27 Gold
Technické parametre
| Stmievateľnosť | Nie |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| IP krytie | IP44 |
| Farba krytu | Čierna|Zlatá |
| Dĺžka | 230 mm |
| Šírka | 170 mm |
| Výška | 230 mm |
| Hmotnosť | 565.0 g |
| Záruka | 5 rokov |
4058075206168